WYBRANE PROJEKTY

Od końca 2017 roku nasza pracownia wykonała 600 projektów dla naszych stałych klientów sieciowych. Miesięcznie opracowujemy kilkadziesiąt projektów na cały świat, w takich miastach jak: Amsterdam, Belgrad, Bratysława,, Bruksela, Budapeszt, Bukareszt, Edenburg, Genewa, Helsinki, Kraków, Liverpool, Londyn, Marseille, Praga, Rotterdam, Warszawa. Mimo obecnej sytuacji na świecie wykonujemy coraz więcej projektów i wciąż powiększamy nasz zespół.

Poniżej wybrane przykłady naszych projektów. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie perfekcyjnie dopasowane do potrzeb klienta, niezależnie od tego czy projektujemy kawiarnię, sklep, biuro, apartament czy też inną przestrzeń. Zgodnie z życzeniem nie prezentujemy zdjęć realizacji klientów, którzy sobie tego nie życzą. 

Jeśli chciałbyś zobaczyć i dowiedzieć się więcej, zapraszamy na nasze konta społecznościowe lub do kontaktu bezpośredniego.

Kawiarnia Bobo Cafe Galeria Krakowska

SIECI KAWIARNII

Na zdjęciu: kawiarnia BOBOCafe w Galerii Krakowskiej rok 2016 Nasz zakres: projekt koncepcyjny i wykonawczy, projekty wielobranżowe, projekt oświetlenia, projekt mebli, koordynacja między branżowa, nadzór budowlany, pozwolenia i administracja, wykonawstwo.

Sklep Regatta Dare2b Mlociny Warszawa.jpg

SIECI SKLEPÓW

Na zdjęciu: sklep Regatta i Dare2be w Galerii Młociny rok 2020 Nasz zakres: projekt koncepcyjny i wykonawczy, projekty wielobranżowe, projekt oświetlenia, projekt mebli, nadzór budowlany, pozwolenia i kordynacja, wykonawstwo.

Biuro morele.net Krakow

BIURA

Na zdjęciu: biuro Morele.net w starej fabryce kabla rok 2012 Nasz zakres: projekt koncepcyjny i wykonawczy, projekty wielobranżowe, projekty oświetlenia, projekty mebli, koordynacja między branżowa, nadzór budowlany, wykonawstwo.

160530_MA43-SK-KADR2_ps2.jpg

KANCELARIA PRAWNA

Na zdjęciu: kancelaria prawna w budynku MaxApartments rok 2015 Nasz zakres: projekt koncepcyjny, opracowanie prezentacji w technologi VR oraz indywidualnego systemu sprzedaży lokali w tej inwestycji.

Plac zabaw bawialnia Kulkowo Galeria Krakowska

BAWIALNIA

Na zdjęciu: plac zabaw Kulkowo w Galerii Krakowskiej rok 2016 Nasz zakres: projekt koncepcyjny i wykonawczy, projekty wielobranżowe, projekt oświetlenia, projekt mebli, kompleksowy projekt placu zabaw wraz urządzeniami, koordynacja między branżowa, nadzór budowlany, pozwolenia i administracja, wykonawstwo.

BRO.jpg

APARTAMENTY - NOWE

Na zdjęciu: Nasz Showroomu rok 2021 Nasz zakres: Pełny zakres prac i wykonawsta. Lokal ma charakter showroom'u gdzie klienci mogą spróbować, przetestować i wybrać elementy wyposażenia, instalacji, produktów. Użyliśmy producentów z którymi współpracujemy bezpośrednio, dzięki czemu nasi kliencie otrzymują najlepsze ceny na w/w elementy. W lokalu użyto najnowszą technologię oczyszczania i pomiaru jakości powietrza, specjalistyczne oświetlenie imitujące słońce. Całość sterowana jest zaawansowaną automatyką domową, którą programujemy w ramach naszej działalności.

MJ Apartament singla mezczyzny20160520-_

APARTAMENTY - RENOWACJA

Na zdjęciu: luksusowy apartament w Krakowie 2012 Nasz zakres: projekt koncepcyjny i wykonawczy, projekty wielobranżowe, projekt oświetlenia, projekt mebli, koordynacja między branżowa, nadzór budowlany, wykonawstwo.

DR%20Rally%20house%2000%20kamil%20konarski%20anna%20tasarz_edited.jpg

BUDYNEK MIESZKALNY

Na zdjęciu: dom rajdowy 2015 Nasz zakres: projekt koncepcyjny dla inwestora indywidualnego.

MORELE_KONFERENCYJNA.jpg

MEBLE - INDYWIDUALNE

Na zdjęciu: Stół w sala konferencyjna Morele.net 2012 Nasz zakres: Przy okazji wykonywania kompleksowego biura dla firmy Morele.net opracowaliśmy i wykonaliśmy stół do sali konferencyjnej. Stół wskazywał na mapie lokalizacje biura naszych inwestorów, wyciętej ze stali nierdzewnej szlifowanej.