LET'S GET TO KNOW !

Our team consists of talented architects, industry engineers, consultants and contractors. We absolutely adore them all as they do a really great job. 

 

The core of the studio is formed by :

Ania.jpg

ANNA TASARZ-KONARSKA

Co-Founder

Head of the Design Team

"Architektura jest mi bliska odkąd skończyłam 11 lat, bo to wtedy, towarzyszyłam rodzicom przy cotygodniowych przeglądach prac budowlanych naszego domu rodzinnego. Być może nawet wcześniej, obserwując jak z wykrojów krawieckich babci powstają ostatecznie ubrania, przestawiając meble w swoim pokoju lub pomagając tacie w majsterkowaniu...w sumie można powiedzieć, że nie miałam innego wyboru" ;)

Dyplom inżynierski - Architektura i Urbanistyka, Politechnika Śląska

Dyplom magisterski - Architektura i Urbanistyka, Politechnika Wrocławska, nominacja do Dyplomu Roku

Studia podyplomowe - Architektura Wnętrz, Wyższa Szkoła Techniczna

Specjalizacja: wnętrza sieciowe, zarządzanie zespołem, obsługa klienta komercyjnego,

KAMIL KONARSKI

Współzałożyciel
Architekt prowadzący / CEO

"Będąc dzieckiem w trakcie zabawy zalałem swojej babci rysunki architektoniczne, które kreśliła ręcznie. Za karę miałem je przerysować, tak zaczęła się moja przygoda z architekturą. Będąc dzieckiem moim głównym hobby było budowanie z klocków Lego wymyślonych customowych konstrukcji. Teraz mimo tego że jestem architektem w każdej wolnej chwili nie mogę się powstrzymać od konstruowania  ;)

Dyplom inżynierski - Architektura i Urbanistyka, Politechnika Śląska

Dyplom magisterski - Architektura i Urbanistyka, Politechnika Wrocławska, nominacja do Dyplomu Roku

Studia podyplomowe - Architektura Wnętrz, Wyższa Szkoła Techniczna


W roku 2019 uzyskanie patentu Rzeczpospolitej Polskiej na urządzenie do filtrowania powietrza atmosferycznego z zanieczyszczeń zwłaszcza smogu

Specjalizacja : wnętrza sieciowe, wnętrza prywatne, meble, detal architektoniczny, nowoczesne technologie w architekturze,

Hobby: Konstruowanie i wykonawstwo mebli drewnianych, pojazdów elektrycznych, urządzeń automatyki i elektroniki. Simracing.

Kamil.jpg