Konarski Tasarz Architekci-biuro.jpg

KIM JESTEŚMY ?

Urodziliśmy się w latach 80' a dorastaliśmy na przełomie wieków. To ukształtowało nas prywatnie i zawodowo, być może dlatego nazwaliśmy swoją pierwszą firmę “1989”, a jeszcze inną “Transformacja” :)
Projektowaniem zajmujemy się od 2002. Byliśmy wtedy jeszcze studentami i dzięki tej okoliczności dość szybko zorientowaliśmy się, że w architekturze, oprócz kreatywności, kluczowe znaczenie ma termin, a co za tym idzie organizacja czasu i pracy.
W 2005 wykonaliśmy pierwsze projekty retail. To właśnie wtedy zafascynował nas świat marek, jego otwartość na użytkownika, jak również skala i dynamika procesów projektowych i wykonawczych. Od tamtej pory projekty komercyjne na stałe zagościły w naszym portfolio.
W 2012 roku otworzyliśmy pierwszą spółkę, 1989 sp. z o.o., która działa do dzisiaj, posiada wykwalifikowany zespół architektów, konsultantów i wykonawców. Specjalizuje się w projektach wnętrz sklepów, restauracji, biur, apartamentów, projektowaniu mebli i urządzeń wentylacji mechanicznej (patent). 
W 2017 roku powołaliśmy do życia spółkę Konarski Tasarz sp. z o.o., która obsługuje naszych stałych klientów sieciowych.

 

W CZYM MOŻEMY POMÓC ?

WNĘTRZA KOMERCYJNE

Interesuje Cię stworzenie unikalnego konceptu, przygotowanie dokumentacji technicznej na cele administracyjne lub budowlane, a może potrzebujesz pomocy na etapie decyzji o wyborze lokalu?
Zapewne będziesz potrzebował też wykonawcy i nadzoru nad realizacją? 
Jeśli obsługujesz sieć handlową lub jesteś przedsiębiorcą, możesz być zainteresowany implementacją standardu, może chcesz stworzyć własny?
Nie po drodze Ci z budowaniem sklepu wzorcowego? Oczywiście, to zrozumiałe, to drogie i czasochłonne rozwiązanie. My mamy VR i nie zawahamy się go użyć ;)

WNĘTRZA PRYWATNE

"Nie sprzedajemy projektów, tworzymy przestrzeń dla ludzi"

Trudno powiedzieć, kto i kiedy po raz pierwszy użył tego stwierdzenia w naszej pracowni, z pewnością jednak doskonale obrazuje nasz punkt wyjściowy dla tego typu projektów. 

Architektura skrojona na miarę, na tyle uniwersalna i ponadczasowa, aby tworzyć scenę dla życia, nie zagarniając głównej roli. 

MEBLE

Na potrzeby naszych klientów komercyjnych tworzymy dokumentacje warsztatowe, posługując się do tego celu oprogramowaniem BIM. Tworzymy wirtualne modele 1:1. dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad modelem, rysunkami i ich rewizjami. To pozwala na redukcję błędów i usprawnia komunikację między wszystkimi stronami procesu projektowego.

ROZWIĄZANIA WENTYLACYJNE

Mów Ci coś syndrom chorego budynku?
A może przebywając w pomieszczeniach odczuwasz zmęczenie, ociężałość bóle głowy, alergie, a objawy te mijają po wyjściu z niego? Być może przyczyna tkwi w wentylacji bądź jej zupełnym braku (a takie budynki też spotkaliśmy) albo też w smogu. 
Skontaktuje się z nami, abyśmy mogli

 
 

JAK MOŻESZ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ ?

ul. Starego Dębu 16/10, 31-355 Kraków, Polska

(+48) 534 198 900

  • YouTube
  • Facebook
Kamil Konarski Anna Tasarz